7-8.05.2020 r. VII Międzynarodowa Konferencja Medical Science Pulse: „Promowanie dostępności nauki: zarządzanie danymi Open Access

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Medical Science Pulse: „Promowanie dostępności nauki: zarządzanie danymi Open Access”.

 

Konferencja odbędzie się 7-8 maja 2020 r. w Opolu na terenie PMWSZ. Opłata za udział w konferencji – udział w wykładach zagranicznych prelegentów, sesji plakatowej, module Master Class i warsztatach – wyniesie 250 zł. Rejestracja na konferencję już się rozpoczęła.

 

Szczegółowy program oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: 

https://expandio.pl/7th_MSP_Conference/#about

 

Tematyka konferencji koncentruje się na prezentacji wyników badań naukowych oraz zdobyciu nowej wiedzy w zakresie nauk biomedycznych i nauk pokrewnych w korelacji z aktualnymi zagadnieniami zarządzania danymi badawczymi w otwartym dostępie i zwiększania świadomości społecznej w zakresie upubliczniania dostępu do danych badawczych. Zapraszamy również uczestników z innych zespołów interdyscyplinarnych.

 

Bogaty program konferencji obejmuje: sesję plenarną (wykładową), debatę naukową,  prezentacje projektów badawczych w ramach modułu Master Class, modułu dla młodych naukowców, w tym studentów oraz sesji e-plakatowej, a także specjalistyczne warsztaty w zakresie zarządzania danymi badawczymi.

 

Niezwykle wysoki poziom merytoryczny, goście z Europy i USA, panele szkoleniowe, dyskusje i debaty oraz atrakcyjna cena – te cechy wyróżniają naszą konferencję w skali krajowych propozycji. Uczestnicy otrzymają certyfikaty wraz z punktami edukacyjnymi.

 


Powrót


Wielkość fontu
Kontrast