7.10.2019 r. – spotkanie organizacyjne Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu

W dniu 7 października 2019 r.  w Auli Nowodworskiego Collegium Medicum odbyło się spotkanie organizacyjne Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu, na które zostali zaproszeni doktoranci, Władze UJ CM, promotorzy, członkowie Rady Szkoły, Kierownicy programów doktorskich, przedstawiciele Towarzystwa Doktorantów UJ oraz administracja centralna Collegium Medicum.

Spotkanie prowadziła Pani prof. dr hab. Magdalena Strus – Dyrektor Szkoły oraz Pani prof. dr hab. Katarzyna Stolarz-Skrzypek – Przewodnicząca Rady Szkoły. W spotkaniu brał udział Pan prof. dr hab. Tomasz Grodzicki – Prorektor UJ ds. Collegium Medicum, który wygłosił przemówienie do przyjętych po raz pierwszy do Szkoły Doktorskiej 36 doktorantów oraz zgromadzonych gości.  Pan prof. dr hab. Rafał Olszanecki – przewodniczący Rady Dyscypliny Nauki medyczne,  przekazał ważne informacje dotyczące uzyskanie stopnia doktora w związku z wejściem w życie nowej Ustawy 2.0.

Uroczystość zakończyła się podziękowaniem złożonym przez Panią Dyrektor oraz Przewodniczącą Rady Szkoły na ręce kierowników wszystkich działów UJ Collegium Medicum oraz osobom biorących udział w powstaniu i tworzeniu Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych  i Nauk o Zdrowiu oraz złożeniem gratulacji doktorantom i promotorom.