4. edycji projektu „Szkoła Młodego Naukowca Samorządowca” – Krajowa Reprezentacja Doktorantów – zaproszenie na szkolenie

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do uczestnictwa w projekcie Szkoła Młodego Naukowca-Samorządowca, pragnę zaprosić wszystkich Doktorantów i wszystkie Doktorantki kształcących/kształcące się w Szkołach Doktorskich na organizowane bezpłatne spotkanie informacyjne online.

Serdecznie zachęcam do rejestracji na spotkanie informacyjne przeprowadzone przez mgr Dominikę Kurdę, Doktorantkę Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu, Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej Towarzystwa Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Pełnomocnik ds. współpracy organizacyjnej Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

Szkolenie zostanie zrealizowane w ramach 4. edycji projektu „Szkoła Młodego Naukowca Samorządowca”, organizowanego przez Krajową Reprezentację Doktorantów, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach zadania publicznego „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego” w 2023 r.

Termin: 25.10.2023 (środa)
Miejsce: Platforma Microsoft Teams
Link do zapisów: https://forms.gle/3wL7EvZ5bHViPy1T8

Celem szkolenia jest:
– zwiększenie wiedzy środowiska doktoranckiego na temat obowiązujących regulacji prawnych dotyczących nauki i szkolnictwa wyższego,
– podniesienie umiejętności w zakresie praktycznego stosowania przepisów w jednostkach prowadzących kształcenie doktorantów,
– stworzenie przestrzeni do dyskusji naukowych oraz wymiany osiągnięć naukowych i badawczych.

Łączę wyrazy szacunku

Dominika Kurda