Szkolenie promotorów, promotorów pomocniczych, doktorantów 18.10.2023

Szkoła Doktorska Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu zaprasza promotorów, promotorów pomocniczych, osoby zainteresowane objęciem funkcji promotora oraz doktorantów na spotkanie dyskusyjne poświęcone zagadnieniom opieki promotorskiej nad doktorantem.

Drugie z cyklu trzech spotkań zorganizowanych w ramach realizacji działań w zakresie szkolenia promotorów w programie NAWA STER, przygotowane zostało przez przedstawicieli dyscypliny nauki medyczne.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 października 2023 roku, o godz. 14:00, w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MsTeams.

W dyskusji wezmą udział: Pan Prof. Pasquale Maffia, University of Glasgow, Wielka Brytania oraz Pan Prof. dr hab. Tomasz J. Guzik, Wydział Lekarski UJCM.

Moderatorem dyskusji będzie Prof. dr hab. Katarzyna Stolarz-Skrzypek.

Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką UJCM.