Składania przez doktorantów oświadczeń upoważniających UJ do wykazania na potrzeby ewaluacji jakości działalności naukowej patentów przyznanych innym podmiotom niż Uniwersytet Jagielloński, których autorami lub współautorami wynalazków, na które patenty zostały przyznane są doktoranci szkoły doktorskiej.

Szanowni Państwo

Prosimy o zapoznanie się z pismem Prorektora UJ ds. badań naukowych – prof. dr. hab. Piotra Kuśtrowskiego w sprawie składania przez doktorantów oświadczeń upoważniających UJ do wykazania na potrzeby ewaluacji jakości działalności naukowej patentów przyznanych innym podmiotom niż Uniwersytet Jagielloński, których autorami lub współautorami wynalazków, na które patenty zostały przyznane są doktoranci szkoły doktorskiej.

pismo nr 1027.613.2.2024 ewaluacja oświadczenia patenty

zał. 1 wzór oświadczenia wersja w j.polskim

zał. 2 wzór oświadczenia wersja w języku polskim i angielskim

zał. 1 wzór oświadczenia wersja w j.polskim

zał. 2 wzór oświadczenia wersja w języku polskim i angielskim

W związku z powyższym uprzejmie proszę, aby doktoranci odbywający kształcenie, będący autorami lub współautorami wynalazków, na które w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 30 czerwca 2024 r. zostały innym podmiotom niż Uniwersytet Jagielloński przyznane patenty spełniające wyżej wymienione kryteria złożyli stosowne oświadczenia do CTT CITTRU w wersji papierowej(ul. Bobrzyńskiego 12) lub w postaci elektronicznej pod warunkiem podpisania elektronicznym podpisem kwalifikowanym (na adresy marta.tucharz@uj.edu.pl lub aneta.warjas@uj.edu.pl) w terminie do 15 lipca 2024 r.