Bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów i chętnych studentów Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach z pierwszej pomocy, które zostaną przeprowadzone w ramach projektu ,,Studenci Dla Serca” realizowanego ze środków Budżetu Partycypacyjnego UJCM oraz dzięki wsparciu Prorektora ds. Collegium Medicum prof. dr. hab. med. Tomasza Grodzickiego.

Podczas zajęć uczestnicy poznają zasady udzielania pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej oraz przeprowadzania resuscytacji krążeniowo-oddechowej z użyciem automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).

Szkolenia odbędą się:

• 23.11.2019 w godz. 10:00-16:00 (WNoZ UJCM ul. Piotra Michałowskiego 12)
  • 07.12.2019 w godz. 10:00-16:00 (CDK WL UJCM ul. Św. Łazarza 16)
  • 14.12.2019 w godz. 10:00-16:00 (CDK WL UJCM ul. Św. Łazarza 16)

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk – w przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją, prosimy o kontakt na adres: julia.duda@student.uj.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona!