NAWA STER mobility – informacja o możliwości aplikowania w programie

Szanowni Doktoranci,

Przypominamy o możliwości aplikowania o finansowanie staży badawczych w ośrodkach zagranicznych z programu NAWA STER, realizowanego wspólnie przez cztery Szkoły Doktorskie UJ. Z puli przyznanej dla Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu pozostały jeszcze do wykorzystania 3 miejsca.

Czas trwania stażu finansowanego z NAWA STER wynosi dokładnie 30 dni.

Dodatkowe informacje o regulaminie konkursu i zakresie finansowania wraz z linkiem do formularza zgłoszenia znajdują się pod adresem: https://human.phd.uj.edu.pl/ster/mobility

Ze względu na warunki rozliczenia projektu, staże muszą zostać ukończone do 31 października 2023 roku.

Prosimy o rozważenie Państwa zainteresowania oferowanymi miejscami i składanie aplikacji konkursowych w czerwcu oraz w lipcu 2023 roku – najpóźniej do 22.07.2023 r.

Po tym terminie miejsca nieobsadzone przez doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu zostaną przekazane innym szkołom doktorskim UJ.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Anną Rzeszutek-Sosińską, anna.rzeszutek@uj.edu.pl