Rekrutacji na wyjazdy dla doktorantów w ramach Programu Erasmus+ Kraje Partnerskie (KA171) – do 22.04.2024

Szanowni Państwo ,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na wyjazdy dla doktorantów w ramach Programu Erasmus+ Kraje Partnerskie (KA171)

W ramach wyjazdu doktorant ma możliwość realizacji wymiany w semestrze letnim roku akademickiego 2024/2025 w jednym z trzech partnerskich uniwersytetów:

• Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (Gruzja) – 1 miejsce
  • University of Jordan (Jordania) – 1 miejsce
  • Université International De Rabat (Maroko) – 1 miejsce

W trakcie wyjazdu doktorant ma możliwość uczestniczenia w kursach oferowanych w uniwersytecie przyjmującym, jak i realizowania własnych planów badawczych i naukowych. Każdy doktorant zakwalifikowany na wymianę otrzyma stypendium wynoszące 700 EUR na miesiąc + 360 EUR (dofinansowanie kosztów podróży).

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć do 22 kwietnia 2024 roku. Szczegóły dot. rekrutacji znajdują się na stronie internetowej Działu Obsługi Studentów Zagranicznych.

Dział Obsługi Studentów Zagranicznych

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie